• Ново
Виножито еднорог Небото Ѕвезда Персоналните Mummy Ранец Водоотпорен Нега Бебе Кеси Подароци Tote Торба за Жени

Виножито еднорог Небото Ѕвезда Персоналните Mummy Ранец Водоотпорен Нега Бебе Кеси Подароци Tote Торба за Жени

DEN 1000.56
Залиха

Износ

Тоа е во исто време го изменуваат,лични и практични.Кориснички персоналните мулти-функционални пелена ранец со името,ова пелена ранец може да се користи во секоја прилика,уникатен и стилски.ГОЛЕМИНА 10.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : 10.МАТЕРИЈАЛ : Полиестер ткаенини, светлина, трајни и модерен.69"(W) x 15"(H) x 3.(Машина за миење, НЕ се препорачува).

Декларирани својства

Најдобри предлози