• Ново
Sladust Сите Волна Прашина Четка со Telescoping се Справи и Рака Duster Направени во САД

Sladust Сите Волна Прашина Четка со Telescoping се Справи и Рака Duster Направени во САД

DEN 1656.00
Залиха

Износ

Главата е заштитена со Лепенка за брз и лесен за перење пари.На здрав дизајн го прават долготрајни - на еколошки одговорен cleaning tool.Ова е сите природни производ и НЕ бара никакви хемиски третман, ниту скапи влошки за еднократна употреба.За секојдневна нега само се тресат од четка.Сакан од сопствениците на домашни миленичиња - не е голема само во подигање на домашно милениче коса и не остава никакви хемиски траги, кои може да бидат потенцијално штетни за животните.Лесно се одржува, - по употребата, само се тресат тоа надвор за ослободување на прашина и честички прашина.Старомодни, мулти-обоени куќа-hold големина на прашина четка направена од вистински волна со природни lanolin Swivel главата овозможува маневрирање за лесно чистење - да достигне под кревети и мебел без effort Easily одржува - по употребата, само се тресат тоа надвор да се ослободи прашина и прав particles The ТРАЈНИ ВЕЛКРО поддршка, исто така, овозможува брз потоа се исуши ако desire Metal (НЕ ПЛАСТИЧНИ) Telescoping се справи со се протега до 59" со бесење дупка; 12" метална рамка; бришење прашина бришење прашина област е 11" x 18"Ова е сите природни производ и НЕ бара никакви хемиски третман, ниту скапи за еднократна употреба pads The здрав дизајн го прават долготрајни - на еколошки одговорен за чистење tool Loved од страна на сопствениците на домашни миленичиња - не е голема само во подигање на домашно милениче коса и не остава никакви хемиски траги, кои може да бидат потенцијално штетни за animals Come со рака duster со 10" пената на чиста волна, прилог 6" долго пластични навој боја ролери handle Perfect за тврдо дрво подови, плочки, мермер, ламинатни, навистина за било каква мазна, цврста површина тротоарите.

Декларирани својства

Најдобри предлози