• Ново
Перење Кошница со Јаже се Справи,Симпатична Еднорог Карактер Колекција Играчки и Облека Организација Расклопна Перење Забавува Вграден во Ѕидот со кој се одвојув?

Перење Кошница со Јаже се Справи,Симпатична Еднорог Карактер Колекција Играчки и Облека Организација Расклопна

DEN 839.52
Залиха

Износ

-Големината е мерена од страна на нашите чиста рака, ќе има 0.Особено погоден за сообраќаен работник кој нема време да сува облека на седмицата."Материјал" : 300 D Оксфорд ткаенина ПВЦ водоотпорен.се вклопат во тесен простор како соба агол.5 cm Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина ПВЦ водоотпорен Моден дизајн : Опремени со мека рачка, стилски и удобно, во внатрешноста на кошница е фиксна со заградата, а на дното е задебелена, која е постабилна и издржливи.Совршен за перење соба, прошетка во плакарот, ученичкиот дом, спална соба, бања, итн.Особено за dorm соба, колеџ дома продавница. "ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ Димензија" : 19. "Гаранција за квалитет]":Ние нудиме 100% задоволството на клиентите.И така натаму.На количка за перење кошница е лесно да се носат околу кога сте надвор за патување/shopping/пикник и, исто така, заземаат мал простор кога не е во употреба. "ПРАКТИЧНО ДВОЈНО се СПРАВУВА со ":јажето се справува е издржлив и прилагодливи кој го направи перење кошница лесно да се носат.Добро изградена конструкција се протега на долговечноста на кошница, супер лесни на попречи го прави лесен за транспорт и назад до laundromat.Исто така, меките-допирање памук се справува направи процесот на спроведување на кошница за алишта не труд, но со задоволство.Ако имате какви било прашања или предлози за Перење кошница, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларирани својства

Најдобри предлози