• Ново
xigua Multicolor Daisies Голем Круг складирање кошница 20 x14 Инчи Расклопна Круг Складирање Бин, Перење Кошница Организаторот за Крпи, Ќебе, Играчки, Облека

xigua Multicolor Daisies Голем Круг складирање кошница 20 x14 Инчи Расклопна Круг Складирање Бин, Перење Кошница

DEN 647.76
Залиха

Износ

Ставете перница во кошница, која е најтопол дом за овие мали животни.Тие се расклопна, затоа, лесно може да се чуваат кога не е во употреба или кога ќе патуваат.Тоа може да се користи како складирање кошница да се организира ќебиња, облека, играчки, итн. - На засилен памук јаже се справи со не е лесно да се носат. - Миење инструкции : Машина за миење не е дозволено, рака мие локално ниво, се препорачува.Пренослив, Расклопна & Трајни : Направен од високо квалитетни материјали, нашите кошеви се меки на допир, но цврсти доволно да се задржи нивната форма и се застане на своите сопствени.Складирање кошница може да се користат во дневната соба за да се одржи фрли ќебе, перници, и материјали за читање, како и во бањата за крпи, или како што се перење забавува., или како домашни миленичиња кошница за вашите мачки, кучиња и други мали животни да спијат во.Материјал : Платно +ЈП заштита на животната средина водоотпорен слој. - Повеќе функција, погоден за секое место.

Декларирани својства

Најдобри предлози