• Ново
ECSWP Преносни рачно изработени Овална Дрво Чип Ткаење Складирање Кошеви Овошје и Зеленчук Сад Кошница Дрвени Подарок Кошеви со Рачка

ECSWP Преносни рачно изработени Овална Дрво Чип Ткаење Складирање Кошеви Овошје и Зеленчук Сад Кошница Дрвени

DEN 2153.76
Залиха

Износ

Функција : Виткање.Име : Складирање кошница.Големина на : 28*21*11.5 cm вкупна висина : 25cm.Парична казна изработка, брановидна дрво чип дизајн, убава и практична, мазна внатрешна ткаат,.Голем простор за складирање, идеален за излети и семејството складирање кошеви.Функција : Stocked Feature : Еко-Friendly Type : Складирање Baskets1. Тоа може да се користи за чување на овошје, зеленчук, цвеќе, грицки, играчки, пијалоци, дребулии и други апарати за домаќинство е потребно чување на кошеви.2. Рачно ткаени висок квалитет на дрво чипови, природна заштита на животната средина, силна скелет, тесни пакет, влага доказ и инсекти-доказ, добра breathability, полна боја, durable3. Не го изложувајте дрво чипови на сончева светлина, за долго време да се спречи дрво чипови од тоа да биде премногу сува, кршливи и стари.Не оставајте ги во влажна и темно место за долго време за да се избегне mildew.спецификација : Име : Дрвени Basket Material : Кинески ела ball Packing листата : складирање кошница * 1 Do не ставете ја во висока температура или влажна средина за да се избегне оштетување.100% сосема нов.пакување листа : 1* чување кошница.

Декларирани својства

Name:
Wooden Basket
Material:
Chinese fir ball
Packing list:
storage basket * 1
Do not place it in a high-temperature or humid environment to avoid damage. :
100% brand new. :
packing list:
1* storage basket :

Најдобри предлози

Перење Кошница Валкана Облека Кошница Складирање Корпата за Валкани Алишта за Домаќинство Виткање Кошница Домаќинство
  • Ново

Перење Кошница Валкана Облека Кошница Складирање Корпата за Валкани Алишта за Домаќинство Виткање Кошница Домаќинство

DEN 2174.40

Складирање перење кантите се забавен и креативен начин да се организира и во продавница за Облека Склад