• Ново
Воздухот Fryer за Еднократна употреба Хартија Облоги 50Pcs Воздух Fryer Пергамент Хартија Повеќенаменски Не-Стап Готвење Хартија Облоги Печење Печење Микробранова Печка

Воздухот Fryer за Еднократна употреба Хартија Облоги 50Pcs Воздух Fryer Пергамент Хартија Повеќенаменски Не-Стап

DEN 239.76
Залиха

Износ

[Расположливиот Воздух Fryer Хартија, Лагер] 50 Pcs 7.9 инчен Воздух Fryer Хартија, Лагер, лесен за употреба/ погодно/ хигиенски, може да се задржи оригиналниот вкус на храната. [Зачувај Вашето Време Да се Исчисти Воздухот Fryer] Овој расположливиот хартија облоги може да се чува храна остатоци далеку од воздухот fryer, што го прави како чисто како неискористени.лесно да се стави во и извади храна. [Користите Погодно] Расположливиот воздух fryer хартија е дизајниран во форма на круг сад.На печење пергамент хартија прстен не треба да биде раскинат, укината, cut, или свиткано, директно може да се стави во маснотии-доказ хартија прстен за готвење. [Храна Одделение Пергамент] 100% Biodegradable, не-стап, водоотпорен, масло-доказ, здрав и со убав отпорни на топлина, го издржат температури до 420 степени Целзиусови. [Широк Апликации] Овие пергамент хартија воздух fryer облоги се одлични за печење, пржење, печење, steamer, тава, микробранова печка, воздух fryer или служи храна.

Декларирани својства

Најдобри предлози