• Ново
Темно Кафеава боја Перика за Жените Headband Перика Долга Брановидна Перика Синтетички Природна Боја Секојдневно Носење

Темно Кафеава боја Перика за Жените Headband Перика Долга Брановидна Перика Синтетички Природна Боја Секојдневно

DEN 787.20
Залиха

Износ

✔️[Дизајн] Браун headband перика, изгледа многу реална, наменета за жените да се создаде фризури погодни за секојдневниот живот. ✔️[Материјал] На перика е направен на топлина-отпорни на синтетички влакна, што е природно и нежно, со парична казна коса, мека на допир, и не е лесно да се јазол. ✔️[Size]Со прилагодливи Лепенка, тоа може да биде фиксна заедно да ги собере различни глава големини. ✔️[Пакет], ќе се добие : 1 X Перика + 1 X Слободни Коса Капа + 1 X Случаен Коса Бенд. ✔️[Услуга] Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви помогнат.За FALAMKA производи : 1. Falamka перика е направен од високо-квалитетни материјали, природна, мека и здрава и кожа-пријателски, можете да ги користите со confidence2. На перика е погодна за аниме cosplay, ноќта на Вештерките, фенси облека партија, карневал, датум, Божиќ и други occasions3. Во однос на хроматските аберации, хроматска аберација е неизбежен.Производот е 100% се зема во вид.Поради влијанието на различни екраните, снимање опрема, светлина и други фактори, реалните бои ќе преовладуваат во вид.За перика заштита : 1. Бидејќи перики се потрошен материјал, лекување на производот кога нежно миење, и да се обидат да го користат меки шампон кога washing2. Насилни чистење е строго забрането.По чистење, пешкир апсорбира вода и го става на косата решетката да dry Kindly Забелешка : Тоа е нормално кога мали влакната се паднати надвор.Тоа може да биде хаос за време на испорака, ве молиме чешел кога ќе ја прими пред да го користите.

Декларирани својства

Најдобри предлози