• Ново
Косата у носат Raquel Велч Перика Hairpiece, Флертуваат, Сигнализација,RL19/23SS Засенчени Бисквит со Hairuwear (FLTALTSS1923)

Косата у носат Raquel Велч Перика Hairpiece, Флертуваат, Сигнализација,RL19/23SS Засенчени Бисквит со Hairuwear

DEN 6099.60
Залиха

Износ

Храм-да-храм чиста чипка фронт за off-the-лице стил.Поединечно заврзана влакна во широка лента за разделба опции.Ултра-тенок adjusters во тилот за персоналните одговара.Еластични, се водат чипка дека всушност калапи за обликот на главата за custom-како се вклопуваат.Погоден за Овална, Круг, Квадрат, Дијамант, Срцето, Круша & Триаголник форма лица.Косата тип : брановидна навивам директно нормална фина текстура на косата.На сецкани боб дека е натоварен со бран и движење, овој ласкави стил вклучува eyelash бенг и завиткан назад бранови за темелно модерна атмосфера.Малку заострените завршува и природен волумен се донесе овој класичен силуета во тек.

Декларирани својства

Најдобри предлози