• Ново
ZYC Сина Перика Ombre Чипка Пред Bang Перика Обоени Човечка Коса, Перики со Bang 13X6 Кафеава Боја Директно Чипка Фронтален Перики Remy,A,22inches

ZYC Сина Перика Ombre Чипка Пред Bang Перика Обоени Човечка Коса, Перики со Bang 13X6 Кафеава Боја Директно

DEN 686.40
Залиха

Износ

нашата коса Може да биде Обоена, истакна,Permed, Избелени, Исправи и Restyled со ваша корист.По носењето на тоа, тоа може да се привлечат сите очи. Сликата е вистински производ.Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу.Што ќе направи секој срцето различни и да стане божица во срцата на луѓето, правење на вашиот темперамент повеќе уникатен.Тоа изгледа природно и прекрасни од секој агол, удобен за носење, и погодни за повеќето жени. ❤ БојаМоден тебе е најголемиот единствен.❤ Коса материјалкористење на човечка коса,Бразилецот Remy Човечка Коса, мека, Мазна како Свиленкаста, минимум вирусот ,не метежот,Удобно Против Кожата.Сепак, поради различна осветленост и прилагодувања на екранот, може да биде мало хроматска аберација. ❤ Дизајн различни фризурикако свиленкаста права, телото бран, длабоко бран, вода бран, откачен кадрава. ❤ Перика интранетГубење на Топлина Отпорни до 160 Степени Centigrade (320 Степени Целзиусови),Дише еластична нето направи да се чувствува удобно кога ќе го носат.Со нетрпение очекувам да вашата нарачка, ви посакувам среќен шопинг!. Нашите производи се рачно се намали и пораби, па постои 1-2 CM грешка во големина.На големина одговара на повеќето Луѓе,ќе може да се прилагоди во внатрешноста на капа за да се точна големина за да одговараат на вашиот шеф. ❤Погодна приликаМногу стилски дизајн, со природна убава гледа и мека на допир,И е идеален за активности на отворено или секојдневна употреба, како партија, патување, костим, ноќта на Вештерките, cosplay и повеќе.Бренд Име : ZYCWigs Должина : Long Texture : Straight Lace Перика Тип : Чипка Пред wigs Material Одделение : Remy Hair Material : Човечки Hair Items по Пакет : 1 Парче Only Item Тип : Wig Made Метод : Половина Машина Направени & Половина Рака Tied Color на Чипка : Медиум Brown Human Коса Тип : Перуанскиот Hair Suitable Умирање Бои : Потемна Боја Only Base Материјал : Швајцарската Lace Can Се Permed : Yes Cap Големина : Просечна Size Packing : 1 перика 1 бесплатно во косата net Can се дизајнирани : права коса, тело бран, длабоко бран, вода бран, кадрава hair Suitable за сцена : роденден, се маскира, ноќта на Вештерките, Божиќ, годишнина, лажни празник, party Tips : 1.

Декларирани својства

Најдобри предлози