• Ново
TANOFAR Minky Медицинска Перница Маска, 2PACK Доењето Перница Slipcover за Бебе Момчиња & Девојки, Медицинска Перница Случај за Новороденче, Мека Ткаенина Одговара на Сит На Дет?

TANOFAR Minky Медицинска Перница Маска, 2PACK Доењето Перница Slipcover за Бебе Момчиња & Девојки, Медицинска

DEN 446.88
Залиха

Износ

✨SOFT & SAFE ТКАЕНИНИ : Направен од minky, дише, супер мек и еластичен, заштити бебето е чувствителна кожа. ✨БЕЗ ПАТЕНТ : На zipperless дизајн е подобро за бебиња. ✨СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Одговара за Б-о-p-p-y перница.Универзална медицинска перница покрива. ✨ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА & ИСЧИСТИ : 2 Pack.Машина перат. ✨ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : совршено бебе туш или роденденски подарок!.SOFT & SAFE ТКАЕНИНИ : Направен од minky, дише, супер мек и еластичен, заштити бебето е чувствителна кожа.Двострани Дизајн : БЕЗ ПАТЕНТ : На zipperless дизајн е подобро за бебиња.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Одговара за Б-о-p-p-y перница.Универзална медицинска перница покрива.ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА & ИСЧИСТИ : 2 Pack.Без патент , Машина перат.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : совршено бебе туш или роденденски подарок!На покрие, исто така може да се користи со нашите Планина-тематските carseat капак и Balnket!Пакет содржина : 1 × сина minky старечки маска 1 × Јаглен сива minky старечки капак.

Декларирани својства

Најдобри предлози