• Ново
Г-дин Пареа MS-Super2-EC1 Парна Бања Генератор Пакет во Полиран Месинг заврши за простории до 575 кубни метри

Г-дин Пареа MS-Super2-EC1 Парна Бања Генератор Пакет во Полиран Месинг заврши за простории до 575 кубни метри

DEN 7896.00
Залиха

Износ

MS-Super2-EC1 Генератор на Пареа.ITempo Плус Контрола во Полиран Месинг.Време и контрола на температурата може да се монтира внатре или надвор пареа соба.Арома Пареа Главата во Полиран Месинг и Автоматски Рамна Вентил.Се продава од Пареа и Сауна Врска Доверливи Господар Дистрибутер на Г-дин Пареа за 25 Години!.

Декларирани својства

Најдобри предлози