• Ново
Лабораториска Опрема 500pcs Транспарентен Pipettor Течни Pipette Совети Пластични Млазницата Совети Додатоци

Лабораториска Опрема 500pcs Транспарентен Pipettor Течни Pipette Совети Пластични Млазницата Совети Додатоци

DEN 575.76
Залиха

Износ

Овие расположливиот pipette совети може да се користи за лабораториски анализи.Одлична пластичен материјал, кој не е лесно да се деформира или.На pipettor е за еднократна употреба и универзална, лесен за употреба, чисти и продавница.А да се користи за пренос на мали количини на течности.Пластични цевки заострените да тесен точка за намален за задржување и точни примерок празнење.Опис Ова е сет на pipette совети.Направени премиум материјалот за трајни употреба.На pipettor може да се мијат и се користи.Се користи за пренос на мали количини на течности, дизајн со пластични цевки заострените да тесен точка.Може да се користи за лабораториски анализи.Карактеристики - Боја : Сина.- Материјал : Пластика.- Големина : 7. 10 X0. 80 X0. 80см/2. 79 X0. 31 X0. 31inch.- Капацитет : 1000ul.- Одлична пластичен материјал, кој не е лесно да се деформира или.- Овие расположливиот pipette совети може да се користи за лабораториски анализи.- Пластични т.

Декларирани својства

Најдобри предлози