• Ново
Kohler 1048656 Безводни Писоар Запечатување Течност, 128 Унца

Kohler 1048656 Безводни Писоар Запечатување Течност, 128 Унца

DEN 4898.64
Залиха

Износ

За користење со Стјуард безводни писоар.Вистински Kohler Дел.За да се користи со Kohler безводни Писоар.Опис на производот Течност за да се обезбеди долготрајна издржливост и сервис на вашите Kohler Безводни Писоар.Нема мирис на оваа течност која доаѓа во контејнери на 128 унци.Од Производителот Течност за да се обезбеди долготрајна издржливост и сервис на вашите KOHLER Безводни Писоар.

Декларирани својства

Најдобри предлози