• Ново
Класичен Кригла Пиво Сет од 3 Чаша Пиво во Кригла Шут Очила,Домаќинство Пиво во Чаша за Пиво Фест,Свадба, Отворено СКАРА, паркинг (Надворешен Излети Пивски Чаши (Бо

Класичен Кригла Пиво Сет од 3 Чаша Пиво во Кригла Шут Очила,Домаќинство Пиво во Чаша за Пиво Фест,Свадба, Отворено

DEN 584.88
Залиха

Износ

Класичен дизајн, круг и високи изглед, елегантен и сигурна, може да се користи за долго време, одличен подарок за љубителите на пиво и куќа љубовници!.ИЗБРАНИ ВИСОК КВАЛИТЕТ на СТАКЛО МАТЕРИЈАЛ : Тоа е направен од високо-квалитет на основното боја на стакло, која ќе не исчезнат или згаснат, и може да се увери дека нема да произведуваат штетни материи во долгорочна употреба.ЗАОБЛЕНИ РАБОВИ : целата е мазна и moisturized.Рабовите се завиткан и се користи за да одговараат на усни, без повреда на усните.НАСОЧАТ на ПОСТОЕЧКИОТ МОДЕЛ : Кога се гледа надолу, голем насочат текстура е како да се ливчиња, што може да се зголеми триење и не лизгава кога се зема.ЗАДЕБЕЛЕНА ДНОТО НА ЧАШАТА : задебелена рамно дно, стабилна поставеност, која е погодна да не тресење и водење при преземањето на тоа.Мулти-цел : погоден за сите видови на пиво, исто така погоден за кола, кока кола, коктели, сок, млеко, вода, чај и кафе, попладне чај, млечни напивки, лимонада, појадок пијалоци, погодна за секој прилики како што партии и housewarmings, Божиќ, празници, родендени, катира и повеќе!Исто така, може да биде одличен подарок за љубителите на пиво и куќа љубовници!Лесен за употреба и лесно да се clean Name : Мултифункционален пиво стакло/сок glass Material : glass Process : машина дува process Applicable да : хотели и ресторани, винарии, барови и други угостителски, апарати за десктоп производи, итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози