• Ново
На сос служ 15420 Нерѓосувачки Челик 4' Плетенка Црево со -6AN Сина Фитинзи

На сос служ 15420 Нерѓосувачки Челик 4' Плетенка Црево со -6AN Сина Фитинзи

DEN 239.76
Залиха

Износ

Црево има две жени -6 AN алуминиум фитинзи и е 4 метри во должина.Премија од не ' рѓосувачки челик надворешниот покривање на сигналот.Тефлон наредени за флексибилност. На 90-ден ограничена гаранција.Конфигурирани за подобри протокот на сила сооднос.Овој сос служ нерѓосувачки челик плетенка црево доаѓа со -6 AN женски завршува кои се 4 метри во должина (вклучувајќи чекор-ups) и е конфигуриран за подобри протокот на сила сооднос.Оваа Тефлон наредени од не ' рѓосувачки челик црева обезбедува сигурна и безбедна водовод за вашиот азотен систем линии со сила и отпорни на абразија.На елоксирани приклучоци се во боја кодирани за полесно идентификување, сина боја (за азотен).

Декларирани својства

Најдобри предлози