• Ново
Natria Трева и Плевел Контрола со Корен Убие, Подготвени за Употреба 1 Галон

Natria Трева и Плевел Контрола со Корен Убие, Подготвени за Употреба 1 Галон

DEN 1833.60
Залиха

Износ

Убива тешки плевели - корени и за сите.Не-селективна контрола на останатите житни треви, плевели и мов.Се работи за брза видите видливи резултати во минути.За употреба на patios, приоди за автомобили, тротоари и цветните леи.NATRIA Трева и Плевел Контрола, 1 gal Нето Содржина, Шише Сад, Течна Форма, Амонијак, Сапун Мирис/Мирис, Композиции : Ammoniated сапун на Масни Киселини, 1.2 c Ps на Вискозитет, 0.99 g/m L Густина, 7.85 p H.Пакување од 1.

Декларирани својства

Најдобри предлози