• Ново
YYDMBH Работи Телефон Носителот Не се Лизга Рака Торба Работи Мобилен Телефон Рака Торба Машки Спорт Фитнес Универзална Женски врвка за околу Рака Рамо Мобилен Телеф?

YYDMBH Работи Телефон Носителот Не се Лизга Рака Торба Работи Мобилен Телефон Рака Торба Машки Спорт Фитнес

DEN 1029.60
Залиха

Износ

Влага wicking, брзо сушење, флексибилни пливање се мала тежина, лесно да се носат на вашите раце, па не можете да се чувствува нејзиното присуство за време на вежбање.Нашата мека и удобна материјал може да го држете вашиот телефон цврсто без цедење, иритација и одвраќање.Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Дури и со многу на движење на заштитна маска останува таму каде што треба.Контакт страна на вашата рака е дише дизајн кој нуди најмногу удобно допир чувства на вашата кожа.Телефонот работи на armband е одговара за салата, висок интензитет на вежбање, екстремни вежба, фитнес, јога, повремено одење или активности на отворено како што се трчање, велосипедизам, планинарење, риболов.Производ материјал : полиестер fabric Product карактеристики : светлина, удобно, breathable Suitable за публиката : трчање, фитнес, cycling Suitable модел : 17cm×9cm Product боја : слика color Style : Sports Closed начин : zipper Shape : vertical The стилски дизајн го прави совршен телефон armband за активен животен стил.Ако ви се допаѓа активности на отворено како што се фитнес, трчање, велосипедизам, кревање, одење на кучето, пешачење, или во кујна, тогаш оваа armband е совршен за вас.

Декларирани својства

Најдобри предлози