• Ново
Ерик Xian Количка за Мебел Castor 4 Парче Хардвер casters Црна Вртливата се тркалаат Носителот 30мм Најлон Тркала Castor Табела Castor Замена DIY Замена на Делови

Ерик Xian Количка за Мебел Castor 4 Парче Хардвер casters Црна Вртливата се тркалаат Носителот 30мм Најлон

DEN 2903.52
Залиха

Износ

Нашите castor тркала и други компоненти во собата, се дизајнирани да бидат издржливи, дури и со редовна употреба.Направени со материјали.Големиот капацитет на носивост.Овозможи 360 степен ротација, флексибилни.Движење без глас, без тркала песни.Висок квалитет на мебел и додатоци.Спецификација : 100% сосема new Material : Пластични и jacket Total висина : околу 45mm Wheel големина : прибл 30mm Tire ширина : прибл. 28mm Size на монтажа плоча : прибл. 30 30mm Screw дупка големина : прибл. 5 mm Feature : Highperformance челик.Замена на вашите стари и искршени ролни.Абразија Отпорни.Лесно да се инсталира.Издржливи во употреба.Се користи во мебел индустријата, секојдневно транспорт, машини и опрема, работилница камиони и други области.Пакетот вклучува : 4 x rolls MONEY ГАРАНЦИЈА за враќање на : Сите castor тркала поставува се продаваат со 100% пари гаранција за враќање на, само во случај дека не сте задоволни со вашето купување.Едноставно да стапат во контакт со нас, и ние ќе рефундирање на дека.Тоа е толку едноставно!.

Декларирани својства

100% brand new :
Material:
Plastic and jacket
Total height:
approx 45mm
Wheel size:
approx 30mm
Tire width:
approx. 28mm
Size of the mounting plate:
approx. 30 30mm
Screw hole size:
approx. 5 mm
Feature:
Highperformance steel plate. :
Replacement for your old and broken rolls. :
Abrasion Resistant. :
Easy to install. :
Durable in use. :
Used in furniture, industry, daily transportation, machinery and equipment, workshop trucks and other fields. :
Package includes:
4 x rolls :
MONEY BACK GUARANTEE:
All castor wheels sets are sold with a 100% money-back guarantee, just in case you're not happy with your purchase. Simply get in contact with us, and we shall refund you. It's so simple!

Најдобри предлози