• Ново
Мицубиши Материјали MS4XLD0150N060 MS4XL Серија Карбид Mstar Плоштадот Носот Крајот Мелница, Краток Flute, Долг Врат, 4 Флејта, 1.5 mm Сечење Кол, 6 мм Врат Должина

Мицубиши Материјали MS4XLD0150N060 MS4XL Серија Карбид Mstar Плоштадот Носот Крајот Мелница, Краток Flute,

DEN 1125.60
Залиха

Износ

4 flute долг врат крајот мелница.Произведено во САД.Крајот Мелница.Мицубиши Материјали САД Corporation произведува резен алат, рок алат, електронски компоненти и материјали, и тешко материјали решенија за употреба во производни процеси низ повеќе индустрии.Компанијата, е сосема подружница на Мицубиши Материјали Корпорација, беше основана во 1984 година и има седиште во САД Фонтана Долина, CA.

Декларирани својства

Најдобри предлози