• Ново
Queenbox 3mmx10m Тебе Круг Ратан Ткаење, Синтетички Ратан Поправка Поврзана Материјал Пластични Ратан за DIY Мебел Дома, Стол, Маса, Складирање Кошеви

Queenbox 3mmx10m Тебе Круг Ратан Ткаење, Синтетички Ратан Поправка Поврзана Материјал Пластични Ратан за DIY

DEN 378.00
Залиха

Износ

Сплетам и поправка на декоративни осветлување,doghouse,овошје кошница,Уметнички и Занаетчиски,парапет,ткиво кутија,doghouse,Магацински.Тоа ќе биде одличен подарок пакување за вашите пријатели или семејството.Сплетам и Поправка Материјал : декоративни осветлување,doghouse,овошје кошница,Уметнички и Занаетчиски,парапет,ткиво кутија,doghouse,Магацински.Тоа ќе биде одличен подарок пакување за вашите пријатели или семејството.12 во Тип : Edge Плоскости Облик : Тркалезна, круг Материјал : ЈП Пакет : 10 Метар Круг синтетички ратан ткаење answer : ___________________________ Note : Како прегледувач на различни компјутери, бојата ќе имаат мала разлика во споредба со сликите ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење (1 инч = 2.Опис : Должина ќе биде околу 10 M/32.8 ft; Width : 3мм/0.

Декларирани својства

Најдобри предлози