• Ново
ECSWP Големи Перење Кошница, Drawstring Водоотпорен Круг Памук, Лен Расклопна Складирање Кошница

ECSWP Големи Перење Кошница, Drawstring Водоотпорен Круг Памук, Лен Расклопна Складирање Кошница

DEN 2394.96
Залиха

Износ

Пакет Вклучувајќи - 1 x Складирање Кошница Големина : Круг Складирање Кошница - 13.Совршено декоративни кошница за дневна соба, спална соба, бања, playroom, расадник, перална, итн.Мулти-Цел - Одлично за складирање сад за организирање на вашиот предметите на полиците, во гардероба или на подот.

Декларирани својства

Најдобри предлози