• Ново
Herzzer Паричникот Кожа Случај за Samsung Galaxy Tab Со 10.5 2018,Тенок Мулти-Агол на Гледање Folio Стојат Премиум Магнетни Шарени Печати СТП Кожа Заштитна Smart Cover со Авто Спиење,Црн М?

Herzzer Паричникот Кожа Случај за Samsung Galaxy Tab Со 10.5 2018,Тенок Мулти-Агол на Гледање Folio Стојат

DEN 1156.80
Залиха

Износ

Специјално дизајниран за Samsung Galaxy Tab 8.0 инчен Таблет СМ-T387 2018 Ослободување САМО.Ве молиме проверете назад дното од вашиот Таблет да се најде бројот на моделот.Целосна тело за заштита на случај, трајни СТП кожа и меки микрофибер обидел да спречи гребнатини, прашина, шок, заштита на екран, со добар агол работ заштита, извонредна отпорност на абење и одлична отпорност на триење случај.Потпирачот Функција : Овој мултифункционален поклопецот е уникатно дизајниран да се фрлам назад и да се трансформира случај во удобно гледање стојат, оваа способност ви овозможува гледачот да се користи на таблет hands-free, без оглед на вашата позиција.Лесно и удобно да уживаат во пишување, видео разговор и видео гледање.Сите Околу Заштита : Има целосна покриеност заштита (со трајни СТП кожа капак и меки силиконски гел за внатрешни работи) да се спречи гребнатини, прашина, отпечатоци или други дневна штета.И лесно да се чисти преку mopping или четкање поради мазната површина.Пакет : 1 x Случај,1 x Слободни Црна Видиме Потпирачот + 1 x Слободни Црна Специјалното Пенкало.

Декларирани својства

Најдобри предлози