• Ново
Gamepad Батеријата, со ABS Mah Батерија Пакет 9.25.81 cm Надворешни Батеријата Пакет за Wiiu Контролер Рачка

Gamepad Батеријата, со ABS Mah Батерија Пакет 9.25.81 cm Надворешни Батеријата Пакет за Wiiu Контролер Рачка

DEN 354.96
Залиха

Износ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Производот е направен од висок квалитет на материјалите и издржливи.Батерија.Можете да бекап на WIIU контролер во играта.m Ah батерија пакет контролер за полнење полнење за WIIU.Ергономски дизајниран, компактен и лесен.Одличен квалитет и трајност. 1. 3600 m Ah батерија пакет контролер за полнење полнење за WIIU. 2. Производот е направен од висок квалитет на материјалите и издржливи. 3. Батерија.Можете да бекап на WIIU контролер во играта. 4. Ергономски дизајниран, компактен и лесен. 5. Одличен квалитет и трајност.Карактеристики : Материјал : ABS Големина : Прибл. 9.2*5.8*1cm/3.62*2.28*0.39 инчен Применливи производи : за WIIU Апликација : батерија Напонско : 3.7 V Пакет Листа : 1 * Батеријата 1 * Шрафцигер.

Декларирани својства

Најдобри предлози