• Ново
FixtureDisplays® 12-Слот Метал Шкафче Кабинет Моќ Полнење Станица Работи со iPad/iPhone/Видиме 15231

FixtureDisplays® 12-Слот Метал Шкафче Кабинет Моќ Полнење Станица Работи со iPad/iPhone/Видиме 15231

DEN 349.92
Залиха

Износ

Ако корисникот го изгубил неговиот/нејзиниот клуч, можете брзо да се случи да направите двојни на резервни копче и да се избегне проблемот на губење на двете копчиња.Две мајстор клучеви се предвидени.Брави дојде со уникатни копчињата за корисници' приватност.Големина : 19.За да се избегне корисници губат и двете копчиња, ние ви препорачуваме цел еден од нашите клучни кутија, за да се правилно чување на сите резервни клучеви.Слот е висок доволно за раце да одат во за пристап до моќ и содржина.Сакате вечера со вашите вистински пријател и оставете го вашиот Таблет Компјутер некаде безбедни?Или се создаде средина која им овозможува на вашите клиенти навистина да уживаат едни со други?Fixture Displays Таблет Компјутер станица за полнење гардероби mail места се идеални за употреба во спортски сали, здравствени клубови, владини згради, училишта и други прилагодувања каде мали предмети треба да бидат безбедно складирани и се наплаќа на време.9", 12 прегради, 12 уникатен брави.

Декларирани својства

Најдобри предлози