• Ново
XUNMEJ 3 in1 Безжичен Полнач Стојат,18W Безжични Полнење Полначот Стојат Dock Станица Држачот за Apple AirPods Pro/2,iWatch Серија 7/SE/6/5,iPhone 13/12 Про Max/11/XS/XR/X/8 и Други Чи Телефон-Црна

XUNMEJ 3 in1 Безжичен Полнач Стојат,18W Безжични Полнење Полначот Стојат Dock Станица Држачот за Apple AirPods

DEN 959.76
Залиха

Износ

Мобилен телефон : Компатибилен со Samsung Galaxy S2,S20,S9/S9 Плус/S8/S8 Плус /Note 8/S7/S7 Edge/S6 Работ Плус/Забелешка 5 и Apple i Phone XR/ XR Max/ X /i Phone 8/i Phone 8+ и сите други Чи-от уреди. - Полнач доаѓа со пакетот, тоа ќе биде подобро во безбедноста да ги користат нашите држачи наместо на други полначот во marke.Нема ограничувања на брзина, но имаме намера да го направиме најдобриот на теренот.Мулти-заштита на технологијата обезбедува контрола на температурата, во текот тековната заштита, во текот-напон заштита и постабилна.

Декларирани својства

Најдобри предлози