• Ново
ZZXPET Милениче Pooper Scooper, 23.6 Инчен Долга Рачка за Чистење Пикап Клип Измет Лажичка со Отпад Торба за Куче и Мачка Животински Отпад,Greenblack

ZZXPET Милениче Pooper Scooper, 23.6 Инчен Долга Рачка за Чистење Пикап Клип Измет Лажичка со Отпад Торба за

DEN 1159.20
Залиха

Износ

[ДОЛГО & УДОБНА РАЧКА ] 23.6 инчен (60cm) должина Pooper Scooper за кучиња и дворот на отпадни води вашето лице, раце и носот подалеку од мензи и мириси.Помалку свиткување обезбедува удобен еден раце работа. [НАЈНОВ ДИЗАЈН и ТРАЈНИ] Изработени од лесен и трајни ABS пластика овозможува на своите цврсти и го задржува вашиот уред вечен користите за долго време.Погодно да се извршува додека шетаат со кучиња. [КАРАКТЕРИСТИКИ ОСТРИ] Грапав заби, идеален за scooping отпад од трева и песок. [ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ & КОРИСТЕТЕ] слотот на два дела конекција, само притисни на ДВА дела заедно тогаш може да започне да се користи pooper scooper.Пролет натоварени scooper овозможува брз и лесен отпадот собирање во еден едноставен движење. [НЕМА ЗАГЛАВЕНИ] Употреба на вреќи кои се вклопуваат во текот на poo scooper да гарантираат санитарни пикап.Или да му даде на не-стап лопата брз исплакнете & сте направиле!.ОПИС на ПРОИЗВОДОТ - Добар Grippers и лесно една рака работа.- Не само за poo, исто така и за други мензи и двор работа, како што се борови шишарки и остава.- На scooper е направен од силна уште лесни пластика која може да биде лесно печете по употребата.ПРОИЗВОД PARAMETERSProduct Име : Пет Pooper Scooper Color : Сина, Црна,Розова Црна,Црна, Виолетова,Зелена Црна,Black Material : Plastic Size : 60*13.5 cm/23.62*5.31 in Suitable за : Мачка и куче pets PACKAGE1x Милениче pooper scooper1x Една отпад Торба.

Декларирани својства

Најдобри предлози