• Ново
Црни Мустаќи Смешно Шема 19.3 големи Големи Водоотпорен Количка за Перење Забавува Кофа со Рачки за Складирање за Отпадоци,Детска Соба,Дома Организатор,бебе соба за

Црни Мустаќи Смешно Шема 19.3 големи Големи Водоотпорен Количка за Перење Забавува Кофа со Рачки за Складирање

DEN 863.52
Залиха

Износ

Димензија 19.3 x 11,8 x 15.9 во / 49 х 30 x 40.5 cm.Материјал 300 D Оксфорд ткаенина ПВЦ водоотпорен, отпорни на влага, лесни и издржливи.Апликацијата Складирање перење кантите се забавен и креативен начин да се организира и во продавница за облека складирање (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), домашен текстил за складирање, играчка складирање, бебе производ за складирање и домашно милениче производ за складирање.Дизајн Функционална убава дома декор.Опремени со мека рачка, стилски и удобно, кошница е фиксна внатре со заградата, задебелена дното, постабилна и издржливи, кој се одвојува, кога не е во употреба, на протезата може да се преземат за да се направи целосна употреба на секој простор.Погодни за употреба во домовите, канцелариите, универзитет спални, итн.Големина : 19.3 x 11,8 x 15.9 во / 49 х 30 x 40.5 cm Material : 300 D Оксфорд ткаенина ПВЦ водоотпорен, отпорни на влага, лесни и durable Save Вашиот Простор со GXXZX Hamper GXXZX складирање перење кантите се забавен и креативен начин да го организирате и продавница за играчки, облека, ќебиња, пешкири, и повеќе.Овие направи голема попречи во дете соба или ученичкиот дом со здрав памук јаже рачка за лесен транспорт и удобност.Комфорни и издржливи се справува со Комфорни и издржливи се справува обезбеди цврста уште удобен зафат.Организирање на вашата дневна соба, спална соба, расадник секоја соба дека е средена.Нашата количка за перење кошеви е дизајниран за лесно се вклопуваат во секој ентериер.

Декларирани својства

Најдобри предлози