• Ново
3362P-1-503TLF, Res Cermet Тример 50К Ohm 10% 0.5 W(1/2W) 1(Elec)/1(Машинско) Претвори 5mm (6.71 X 7.04 X 14.63 mm) Преку Pin-Дупка Цевка (25 Предмети)

3362P-1-503TLF, Res Cermet Тример 50К Ohm 10% 0.5 W(1/2W) 1(Elec)/1(Машинско) Претвори 5mm (6.71 X 7.04 X 14.63

DEN 2047.44
Залиха

Износ

Набавувач : Bourns Дел No : 3362 P-1-503 TLF Ro HS : Да COO : CR ECCN : EAR99 : 200 Монтажа : Преку Дупка Бројот на Врти : 1(Elec),1(Машинско) се Врти Престанок Стил : Pin Моќ Оценка : 0.5 (1/2) W Отпорност Вредност : 50 KOhm Толеранција : 10 % Температура Коефициент : ±100 ppm/°C Димензии : 6.71 x 7.04 x 14.63 mm Температурата на работа : -55 до 125 °C за да се Префрлате Опција : Нема Број на Елементи : 1 Единица Мерка : За Секој.

Декларирани својства

Најдобри предлози