• Ново
Медиокритет Обука Седиште Покритие за Момчиња и Девојки,Години Тоалет Тренер,Идеален Преносни Патување Медиокритет Седиште(Виолетова)

Медиокритет Обука Седиште Покритие за Момчиња и Девојки,Години Тоалет Тренер,Идеален Преносни Патување Медиокритет

DEN 191.52
Залиха

Износ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : висок квалитет pp материјал.Работи со двете стандард и издолжена тоалетни седишта.На дното на засилен дизајн, безбедност.Одговара на бебето седечка положба, комфорно и безбедно.Флексибилни, мека на допир поздравниот guard за да се спречат несреќи.Ништо нема да ги обесхрабри вашето дете од тоа да биде во можност да се релаксираат додека медиокритет обука повеќе од ужасната мисла паѓање во тоалет.Карактеристики : Материјал : ПП Шаблон Тип : Цврсти Возраст Опсег : >6 M Тежина : 0.22 кг Боја : Виолетова,Жолта,Сина, Големина : 40*8*6 cm/15.7*3.15*2.36" Пакет се вклучени : 1 x дете Тоалетот Седиште Перница Забелешка : 1inch=2.54 см 1.Ве молиме овозможи 0.3-0.8 cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат реалните.

Декларирани својства

Најдобри предлози