• Ново
Кристофер Најт Дома Нокс Плетени Памук Pouf, Беж

Кристофер Најт Дома Нокс Плетени Памук Pouf, Беж

DEN 1108.80
Залиха

Износ

Полиестер.Некогаш одиме во вашиот дом и да се чувствуваат како нешто што може да се водат за исчезнати?Нашата линија на памук poufs се меки, шармантна, и сплетам од 100% чист памук.Одлично на сопствените како модерна, Boho акцент, или во народот, punctuating вашиот простор за живеење со чисто, пријатна удобност.Мулти-функционални и совршен за секоја соба; понекогаш, човек само треба pouf да се сакаат и негуваат.Вклучува : 1 (еден) плетени pouf.Материјал : памук конец.Пополнување состав : Полистирен, монистра.Боја : Беж.Страна направена детали.Производ димензии : 20. 50 инчи длабоки x 20. 50 инчи широка x 16. 50 инчи висок.Нема собрание потребно.Боја : Беж.

Декларирани својства

Најдобри предлози