• Ново
Dohaqi ЈУРИЈ!!! на МРАЗ Платно Туристички Ранец Трајни Daypack со Полнење преку USB Порт Лесни Knapsack за Тинејџери

Dohaqi ЈУРИЈ!!! на МРАЗ Платно Туристички Ранец Трајни Daypack со Полнење преку USB Порт Лесни Knapsack за

DEN 532.80
Залиха

Износ

Добро направени и компактен : Моделирани со мала тежина платно материјал.Безбедна и здрава материјал;тоа е исто така лесно да се чисти и да се отпорни на нечистотија.Надворешни Димензии : 12.6 X5.9 X18.9inches.Тоа може да ви помогне да ги организирате вашата секојдневна работа,студија или патна да донесе договор.Чисто,едноставно,стилски изглед во комбинација со вашата персонализирана прилагодување, ќе ви донесе прекрасно искуство.USB порта дизајн : Со полнење преку USB порт продолжен од страна на ранец и вграден-на полнење кабел внатре, тоа што нуди лесен пристап до полнење на телефонот кога ќе се носи ранец на патот. (Моќ банка не е вклучен).Ќе се обезбеди високо-квалитетна услуга по продажбата : Можете да се јавите во било кое време ако имате било какви прашања.Dohaqi ЈУРИЈ!!!на МРАЗ Платно Туристички Ранец Трајни Daypack со Полнење преку USB Порт Лесни Knapsack за Тинејџери.

Декларирани својства

Најдобри предлози