• Ново
Повик СТП Кожа Ранец за Мажите, Жените Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ Бела Мачки Шема Розева Позадина

Повик СТП Кожа Ранец за Мажите, Жените Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ Бела Мачки Шема Розева

DEN 1271.76
Залиха

Износ

5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособат на училиште и на работа essentials.Здраво, вашата визија е фантастично!Сакаат овој ранец како идеален градски придружник.Ве молиме имајте на ум : Тоа не е машина перат, и квалификувани сопствениците на кеса треба да се грижи за тоа да го продолжат својот живот.Едноставност исклучителна кожа ранец ќе го направи совршен подарок за пријателите, семејството, дизајнери и автори на родендени, годишнини, Денот на Вљубените, Божиќ, graduations, празници, свадба преференции и на специјални годишнини. Големина : 10. Елегантен и убава faux кожа текстура, тоа е тајна прегради и торба е изненадувачки пространа и удобна.Неговиот тенок, разновиден облик го прави совршен за кампусот, канцеларија или прошетка низ градот.Може да се скриете копчињата на задната страна од кесата е малку zip каде ремени се.

Декларирани својства

Најдобри предлози