• Ново
Меркур Тактички Gear Код Алфа 3 Ден Водат Тактички Ранец, Multicam, Една Големина

Меркур Тактички Gear Код Алфа 3 Ден Водат Тактички Ранец, Multicam, Една Големина

DEN 2200.56
Залиха

Износ

600 Denier полиестер конструкција со винил поддршка.Големи се прошири главниот пакување оддел, организатор џеб, и од страна на падобран clasps.Лесно-зафат патент повлекува и назад поддршка појас со падобран clasps.MOLLE циклуси со Кука и Јамка за Гордост Закрпи и име ленти.Поместена дел на грбот, рамото и половината ремени со sternums стапица за удобно носење.Кодот Алфа Тактички Gear Три Ден Ранец ќе ги задоволи вашите избрани организациските потреби за 72 Часа Патрола со леснотија и флексибилност.Ова удобно Ранец од Кодот Алфа Тактички Gear е дизајниран за Морнарица Заптивки и воени Специјални Операции Сили да го издржи екстремни временски услови и проширена употреба.На тој начин, може да бидат сигурни дека Код Алфа Тактички Gear 3 Ден Ранец е опремување да носи и заштити се што ви е потребно за вашето патување.Изградени со тешки и винил поддржан од 600 Denier Полиестер, вода монистра off.Обратна Патентите и Дожд Капи значи џебовите се лесно да пристапите тивко во која било средина, водење на вашата опрема прашина и сува.На Поместена дел на Грбот, Рамото и Половината ремени значи оваа торба е подготвен за било патрола, ruck март, или крстоносните војник лице.Ова проширување со ранец го прави сигурни дека не треба да ја напушти која и да essentials зад себе.Две големи zippered џебови лесно да се приспособат на сè што ви треба, додека Admin/Организатор џеб држи пенкала, влошки, паричници, клучеви, и вашиот essentials уредни и безбедна.Секој пакет има Кука И Јамка Име Лента Лента за Името Ленти или Гордост Закрпи.

Декларирани својства

Најдобри предлози