• Ново
Ossington Патување Ранец за Мажи – Класичен, Црна Кожа Ранец w/Патент Џебови & Катира Рачка - Mens Ранец w/Houndstooth Поставата Внатрешни работи - 17.5 H x 12 L x 5 W

Ossington Патување Ранец за Мажи – Класичен, Црна Кожа Ранец w/Патент Џебови & Катира Рачка - Mens Ранец w/Houndstooth

DEN 2160.00
Залиха

Износ

) Се осмелуваат да се биде различен, со нашата премиум направена од кожа лаптоп ранец за мажи!КАРАКТЕРИСТИКИ : 100% Црна Премиум Жито Кожа со Pebbled Texture100% Полиестер Houndstooth Внатрешни работи Design Carry Рачка : 2.5")Производ Димензии : 17.5"Прилагодливи Рамо, Рака (19.Ова патување ранец за мажи мерки 17.Сите ние знаеме болка на непријатно гласник кеси и грди, непрофесионално ранци.5" Високи x 1" Длабоко.Ние ја нагласуваме голема вредност во класичен, безвременски стил.Комбинирање на мека и еластична leathers со интелигентен дизајн, нашите кеси се брак на функционалност и стил.ОДЛИЧНО ЗА ПАТУВАЊЕ : Оваа црна кожа ранец за мажите е одличен избор за wanderlust патници.Оваа кожа ранец за мажите е дизајниран со houndstooth поставата внатрешни работи, две патентите, прилагодливи рамо ремени, и носат се справи.Ние очекуваме повеќе!.5" Високи x 1" Deep3 Вкупно Џебови & 2 Zippers Multi-Тонски Метал Патент Заби Хардвер : Брусен Nickle Простор Обоена Topstitch Accents Multi-Тонски Метал Патент Teeth Ideal Ранец за Студентите или Патниците : Уморни од истата стара здодевни ранци?Тоа е време да се направи поздравниот во релативно архаичните облека додаток.5" Широк x 8.

Декларирани својства

Најдобри предлози