• Ново
Ранец Гроздобер Море Животинско Октопод Едрилица Монтажни Колеџ Торба Патување Патент Bookbag Пешачење Рамо Crossbody Торба Daypack за Жени Мажи

Ранец Гроздобер Море Животинско Октопод Едрилица Монтажни Колеџ Торба Патување Патент Bookbag Пешачење Рамо

DEN 1127.52
Залиха

Износ

исклучителна персоналните сопствени модни монтажни ранец секојдневно колеџ рамо bag Size : Главни торба 16.Карактеристики : DIY персоналните прилагодување, убаво дизајниран, со полно тело, печати; мулти-џеб карактеристики за да се задоволат различните потреби, голем капацитет, може да биде ставен на laptopa, таблети, компјутери, мобилни телефони, преносни компјутери, книги, копчиња, автобуски карти, пиење очила, чадори, облека и други предмети; дебел ремени и триаголници дел може да се намали рамо притисок, комбинација на спорт и мода.Големина на : Главни торба 16.4(L) инчен; предниот џеб 6.Материјал : Висок квалитет twill, комфорни и издржливи.

Декларирани својства

Најдобри предлози