• Ново
Повик СТП Кожа Ранец за Мажите, Жените Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ Сини Цвеќиња Ретро

Повик СТП Кожа Ранец за Мажите, Жените Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ Сини Цвеќиња Ретро

DEN 1271.76
Залиха

Износ

Може да се скриете копчињата на задната страна од кесата е малку zip каде ремени се. Големина : 10.Ви благодариме за вашето драгоцено време и трпение за да се види, јас ви посакувам се најдобро!Судбината ќе ги задоволи следниот пат.

Декларирани својства

Најдобри предлози