• Ново
XYLKJD Персоналните Сопствени Име Секојдневен Daypack Ранец Мал Колеџ Торба за Девојката Стилски Жени Мажи ( Боја : високообразовните институции-da , Големина : Една големи

XYLKJD Персоналните Сопствени Име Секојдневен Daypack Ранец Мал Колеџ Торба за Девојката Стилски Жени Мажи

DEN 1684.80
Залиха

Износ

Големина на : 7.8*7.41*22.62 ВО ; Материјал : платно.Multifuction : Може да се користи како шопинг торба , плажа торба , спортска торба , носат-на торба , патна торба , daypack , спортска торба , багаж вреќа и така натаму.Применливи сцени : Одмор , забава , на Патување , на Шопинг и слично.По продажбата на услугата квалитет проблеми се појавуваат во рок од една година замена , доживотна гаранција.Ние сме професионални приватните кориснички торба продавница.постојат десетици илјади производи за вас за да изберете од.Погоден за подароци.Ако ви треба голем број на кеси, ве молиме контактирајте со нас.Големина на : 7.8*7.41*22.62 ВОМатеријал : canvas Suitable за свадби , партии , танц партии , одмор , патување , за статистика .Применливи сцени : погодна за пешачење , трчање , возење велосипед , пешачење , туризам , фестивали , концерти и фармери " пазари .Тешки : голем е совршен за на училиште , на шопинг , на стадионот , патување или за секојдневна употреба .Применливи сцени : одмор , банкет , патување , спорт , рекреација улица , кратко патување , улица снимање .Гаранција : 1 години гаранција за квалитет прашања од денот на купиле .Применливи сцена : патување , секојдневно складирање на козметички шишиња , итн .Патување секојдневен daypack за патник .Задоволство гаранција : 1 година гаранција .Погодни за употреба во многу прилики , патување , пешачење , партии и така натаму , направи што никогаш не одат надвор од стил .100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Овој производ е поддржан од 2 Година Производителот против Производ Дефекти.

Декларирани својства

Најдобри предлози