• Ново
Простор Галакси Уметност Bookbag Daybacks Студент Ранец за Патување Тинејџерски Девојки, Момчиња, Деца

Простор Галакси Уметност Bookbag Daybacks Студент Ранец за Патување Тинејџерски Девојки, Момчиња, Деца

DEN 1151.76
Залиха

Износ

- ДИЗАЈН!Ако сте уморни од вашиот Ранец со здодевни дизајни, нашата компанија може да ви помогне да ДОДАДЕТЕ НЕКОИ РАЗЛИЧНИ нешто што сакате во вашиот живот.СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Студентот Ранец е Направен од Twill Ткаат и Ткаени Појас со Гласник Торба,на Лесни Секојдневен Стил Bookbag мора да се Вклопат на Вашите Деца.Нашите производи се однесуваат на домаќинствата категорија и кожа предмети и така натаму.

Декларирани својства

Најдобри предлози