• Ново
OGIO 2020 XIX Жените Backback

OGIO 2020 XIX Жените Backback

DEN 2879.76
Залиха

Износ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 15" рамо капка.ИЗГРАДЕН СО ЦЕЛ : овој OGIO перница е специјално дизајниран за неа; работа, салата, среќен час, аеродром, јога, тоа не е важно, оваа торба носи вашиот essentials со сигурен изгради и удобно заврши.ФЛЕКСИБИЛНОСТ : Сè за оваа торба е изграден за вашиот активен начин на живот : од вашата работа алатки на вашиот фитнес облека, тоа е подготвен да оди.ЕРГОНОМИЈА : Премести удобно со широк, густа рамо ремени ублажување на притисокот и назад соочи специјално дизајниран да се вклопуваат во женската фигура.ОРГАНИЗАЦИЈА : Посветена простор за вашите вредности, вклучувајќи 15" поместена лаптоп џеб и скриени микрофибер-наредени zippered скапоцености џеб.ДОВЕРЛИВ : OGIO е сериозен во врска со материјали што ги користат и начинот на кој ние произведуваме, за да се направи многу најдобри производи во светот; како такви, ние стоиме зад нашите производи на сериозен начин.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Декларирани својства

Најдобри предлози