• Ново
Rasta Лав Водоотпорен Мама Ранец Торба Стилски Nappy Daypack За Патување На Шопинг

Rasta Лав Водоотпорен Мама Ранец Торба Стилски Nappy Daypack За Патување На Шопинг

DEN 1262.16
Залиха

Износ

Тоа е нормално.Направени во САД или Увезуваат.75 инчи, ве молиме да ги проверите деталите пред да го купат.Потсетување : Рака мие или машина за миење, не се впие за долго време, не bleach, и миењето температура не треба да надминува 45ºC.Страничниот џеб може да се одржи влажни брише и чадори, и пред патент џеб може да се сместат копчиња и хартија за крпи, кој е погоден за патување и носење.Водоотпорен полиестер ткаенини.Овој ранец е изработен од полиестер, водоотпорен материјал, кој е здрав и издржливи.09 инчи, висина : 40 cm/15.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета., на роденден, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Божиќ Фестивал, совршен подарок за пријателите, колегите, сопруги, и семејството.Печати на враќање превозот етикета.Оваа пелена торба може да се користи како ранец, рачна ташна, пелена торба, ранец за лаптоп, многу погодна за шопинг, за статистика, патување, одмор, пешачење, кампување, трчање, одење, салата, итн.Ние ќе се потрудиме да ви помогне во рок од 24 часа.Големината е мерени рачно, и грешката е во рок од 2-4cm.02 инчи, ширина : 18 cm/7.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Овој ранец е изработен од полиестер, водоотпорен материјал со силна структура и издржливост.На пелена торба има вграден-во мулти-џеб дизајн, што има доволно капацитет да организира бебе шишиња, шишиња со вода, облека, пелени, влошки, компјутери, книги, паричници, итн.Ако имате било какви прашања во текот на купување на нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail.Тоа е изненадување подарок за пријатели и колеги на фестивали.

Декларирани својства

Најдобри предлози