• Ново
Симпатична Мрзливост Цвет Ранец Патна Торба

Симпатична Мрзливост Цвет Ранец Патна Торба

DEN 710.40
Залиха

Износ

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Големина и Тежина : 11.5x8x16 во, 15.5 оз.Материјал : полиестер, водоотпорен, светлина, еколошки.Главната капацитет на кеса, 2 странични џебови, На патент џеб, може да се соберат лаптоп компјутер, и секојдневно носат стока, прилагодлив рамо, рака одговара на вашата висина.Карактеристики : мулти џеб дизајн, среден капацитет, погодно да се добие висок квалитет.моден ранец за назад на училиште, работа, патување, пешачење, логорување и други активности на отворено, може да биде одличен избор за да ги испратите како подарок.

Декларирани својства

Најдобри предлози