• Ново
JSJJAUJ Ранец Европски и Американски Стил Ранец Дами Моден Сите Натпревар Lingge Патување Складирање Торба Ранец (Боја : Кафена)

JSJJAUJ Ранец Европски и Американски Стил Ранец Дами Моден Сите Натпревар Lingge Патување Складирање Торба

DEN 773.52
Залиха

Износ

Со безвременски дизајн и низок профил бои, е добар натпревар за различни стилови на облека и различни прилики.Ранец одговара на сите возрасти, а еден е доста симпатична за деца и жени.Овој лесен ранец има соодветен простор за чување на вашите дневни essentials, совршен за кратко патување или излет.Може да се земе како училишниот ранец за вашата прекрасна момчиња/девојки, bookbag за случува да се библиотека или само мал daypack за патување, на шопинг, секојдневно се менуваат, краток крстоносните, итн.Светлината како што е, на минималистички ранец е добро направен со здрав ткаенина да го издржат солза и носат. [Производ] : Мода ранец[Материјал] : полиестер+стп[Size] : 20*10*28cm.

Декларирани својства

Најдобри предлози