• Ново
Лавовите Главата Прашка Ранец,Патување Пешачење Daypack Crossbody Торба За Жените & Мажи

Лавовите Главата Прашка Ранец,Патување Пешачење Daypack Crossbody Торба За Жените & Мажи

DEN 647.76
Залиха

Износ

Тоа Е Совршен За Бизнис/ Неврзан/ Патувањето/ Велосипедизам/ Плажа И Секојдневно Користење.Топло Совети : Ве Молиме Прочитајте Ги Производ Големина Внимателно Пред Да Ги Купите.Совршено Функционира Како Прашка Рамо Пак, Го Носат Овој Прашка Торба Преку Рамо Или Удобно, Или Низ Градите За Да Ги Одврати Крадци И Да Ги Задржи Вашите Раце Слободни.Дише,Удобна И Практична,Силна Носат & Солза И Добра Унисекс.Високо Квалитетен Материјал : Овој Стилски Crossbody Прашка Торба Е Направен Од Лесен,Трајни И Уникатни Печатени Полиестер Ткаенини.Мала Големина И Голем Капацитет.Тоа Е Доволно Голем за да Може да се Одржи Таблет,Мобилни телефони,Очила,Крпа, Чадор,Паричник,Шминка,Итн.5 Инч (Должина * Ширина * Висина).Тоа Е Голем Дар За Мажи,Жени,Деца И Секое Патување Ентузијасти.

Декларирани својства

Најдобри предлози