• Ново
Fjallraven, Kanken, Ре-Kanken Мини Рециклирани Ранец за Секојдневна Употреба, Наследство и Одговорност уште Од 1960 година

Fjallraven, Kanken, Ре-Kanken Мини Рециклирани Ранец за Секојдневна Употреба, Наследство и Одговорност уште

DEN 1558.80
Залиха

Износ

ПРОСТРАНА : 7 L на простор за складирање за сè што ви треба и некои работи што не.ИКОНА : ги Исполнуваат еко-пријателски Kanken Мини.Истиот дизајн, но изработени од 100 проценти рециклирани материјали.Ре-Kanken Мини е обоена со Spin Dye технологија која радикално го намалува количеството на вода, енергија и хемикалии кои се користат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Скривам вашиот секојдневен essentials во главниот zippered оддел, пред zippered џеб, и два отворени странични џебови.

Декларирани својства

Најдобри предлози