• Ново
Pratesi Сан Quirico d'Orcia ранец - B340 Брус (Brown)

Pratesi Сан Quirico d'Orcia ранец - B340 Брус (Brown)

DEN 5524.08
Залиха

Износ

Материјал : Теле Кожа.Димензии : 12.9 x 6.2 x 3.1 инчи (33 х 16 см х 8 см ).Рамо, рака : кожа.Произведено во Италија од страна на занаетчии.Произведено во Италија, со занаетчии Димензии : 12.9 x 6.2 x 3.1 инчи Во италијански зеленчук-пржен Кожа направени од италијански кожа, пржен според техника, единствена во светот, но никогаш не разигравани.На тен користи само растителни производи (танини, масти, сало, итн.) и има карактеристика на возраст со употреба, станува од ден на ден, се повеќе и повеќе интересно.Првиот возраст е направен со примена на различни восоци и други природни производи, чија формула е тајна.Вклучувајќи памучна крпа торба кадифен.Направени·во·Италија.

Декларирани својства

Најдобри предлози