• Ново
Повик СТП Кожа Ранец за Мажите, Жените Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ Авокадо Плодот Зелено Обоен

Повик СТП Кожа Ранец за Мажите, Жените Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ Авокадо Плодот Зелено

DEN 1271.76
Залиха

Износ

Дизајниран со вас во умот, само за вас!Избираат од широкиот спектар на иновации обрасци за да се создаде свој уникатен изглед.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособат на училиште и на работа essentials.Едноставност исклучителна кожа ранец ќе го направи совршен подарок за пријателите, семејството, дизајнери и автори на родендени, годишнини, Денот на Вљубените, Божиќ, graduations, празници, свадба преференции и на специјални годишнини.Може да се скриете копчињата на задната страна од кесата е малку zip каде ремени се. Оваа унисекс кожа ранец може да се користи како торба за лаптоп или дневни ранец, совршен за патување, запознавање, шопинг, викенд getaways, канцеларија, пешачење, качување и други затворен и активности на отворено.Неговиот тенок, разновиден облик го прави совршен за кампусот, канцеларија или прошетка низ градот. 1 x Главниот Џеб, 1 x Zippered Скриена Преграда, 2 x Печ Џебови, 1 x Задните Анти-кражба Патент Џеб, прилагодлив рамо ремени за максимална удобност, лесна за носење, со висока густина и висока издржливост.Здраво, вашата визија е фантастично!Сакаат овој ранец како идеален градски придружник.Ви благодариме за вашето драгоцено време и трпение за да се види, јас ви посакувам се најдобро!Судбината ќе ги задоволи следниот пат. Стилски и елегантен ранец може да се одржи на списанија, книги, sketchbooks, мобилни телефони, картички, паричници, слушалки, очила за сонце, чадори, шишиња со вода, шминка и други лични предмети. Елегантен и убава faux кожа текстура, тоа е тајна прегради и торба е изненадувачки пространа и удобна.

Декларирани својства

Најдобри предлози