• Ново
Qnmbmg НЕОНСКИ Genesis Evangelion Аниме Ранец,Студент Одмор Ранец,Слободно Ранец Light Пакет, Студентот е Дар (Боја : Црна, Големина : 17.7115.5 инчи)

Qnmbmg НЕОНСКИ Genesis Evangelion Аниме Ранец,Студент Одмор Ранец,Слободно Ранец Light Пакет, Студентот е Дар

DEN 1161.36
Залиха

Износ

▲Материјал : Направен од висок квалитет на Оксфорд ткаенина материјал, и е опремен со прилагодливи мрежа поместена рамо ремени и мека мрежа задниот панел се даде повеќе дише, топлина дисипација дека поддршка вршење на удобност. ▲Повеќе функција : Голем капацитет ранец за на училиште, студент патување, вообичаена дневна торба.Голем ранец за на училиште,работа, спорт, на патување, на шопинг, кампување, планинарење, или други надворешни настани. ▲Со Полнење преку USB порт и Вграден USB кабел.Користете го за да се поврзете на моќ банка, потоа поврзете го вашиот телефон со оригинални USB кабелот на USB порт, ќе може да го полните телефонот на пригоден начин. ▲Мулти-функција : Може да се користи како една торба, патна торба, дневни пакет, секојдневен ранец, торба за лаптоп, многу погодна за твое, девојки, девојки, млади и други луѓе. ▲Услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи или нарачки, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви послужи wholeheartedly и да ви одговори во рок од 24 часа.Добредојдовте на Qnmbmg The продавница дава повеќе аниме стил производи за вас за да изберете од.Уникатните детали на играчка модел ви донесе суптилни стил и елеганција.Бренд : Qnmbmg Product Име : Аниме Backpack Material : Оксфорд cloth Size : 47*30*15cm/18.1*11.8*5.9 inch Applicable сценарио : кампус, на патување, на шопинг, книжарница, date Advantages : водоотпорен и издржливи, голем капацитет, силен капацитет за складирање, чување кабината, удобно fit Can се приспособат : мобилен телефон / паричникот / виткање чадор / book / лаптоп и сл.Пакување : Ранец * 1.

Декларирани својства

Најдобри предлози