• Ново
WDXIN Бебе во Прав Плескавици и Сад Патување Големина Бебе Тело Козметички Прав Апликатори со Плескавици Сунѓер(Розева)

WDXIN Бебе во Прав Плескавици и Сад Патување Големина Бебе Тело Козметички Прав Апликатори со Плескавици Сунѓер(Розева)

DEN 239.76
Залиха

Износ

Оваа моќ издувам случај е многу корисно и убаво, голема издувам дизајн може да се користат за да се земе моќта лесно и се применуваат моќ да го бебето на телото.Голема случај да се задржи на плескавици, може да бидете сигурни дека на издувам е чиста и goodto се спаси.Одговараат за деца и возрасни, особено за децата во текот на летото, hotand влажно време е лесно да му наштети на вашето дете кожата, можете да ја користите оваа издувам toapply на talcum прав на вашето дете кожата.Исто така добро за возрасни сочинуваат tools.Пакет се вклучени : 1 X бебе во прав издувам случај,1 buc прав издувам.Пакет се вклучени : 1 Buc Бебе во Прав Кутија+1 buc прав puff Villus : Plush Color : како на сликата show Box Материјал : ПП(120 Degree)Карактеристики : soild Handle : ABS(80 Degree)Забелешка : бои може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Декларирани својства

Најдобри предлози