• Ново
MKIQHS Чанти, Количка за Миленичиња Чанта Превозникот Tote Чанта/Торба со Прилагодливи Рамо, Рака за Животни Зајакот Куче, Мачка Отворено Одење Метрото

MKIQHS Чанти, Количка за Миленичиња Чанта Превозникот Tote Чанта/Торба со Прилагодливи Рамо, Рака за Животни

DEN 1034.16
Залиха

Износ

прилагодливи рамо, рака, внатрешниот прстен.❤ USER-FRIENDLY СТРУКТУРА ДИЗАЈН : ПАТЕНТ И VISCOSE ДИЗАЈН, ЛЕСНО ДА СЕ СТАВИ НА И ПОЛЕТУВАЊЕ, ПЕТ МРЕЖА ДИЗАЈН, ТОПЛО ВРЕМЕ, ВРАТОТ И ЈАКАТА ДИЗАЈН БЕЗБЕДНО.подвижните рамо, рака може да се носи на предниот или задниот дел за да се намали рамо fatigue1. хуманизирано структура дизајн : патент и viscose дизајн, лесно да се стави на и полетување, пет мрежа дизајн, топло време, вратот и јаката дизајн безбедно. висок квалитет : ние само го избере најдобриот платно, цврсти, трајни, водоотпорен, mesh, дише и удобно. ❤ ПРЕПОРАЧУВА : НАШАТА РАНЕЦ Е НАМЕНЕТА ЗА МАЛИ И СРЕДНИ КУЧИЊА И МАЧКИ, ВЕ МОЛИМЕ МЕРКА ВАШИТЕ ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ И ИЗБЕРЕТЕ ВО ЗАВИСНОСТ ОД ГОЛЕМИНАТА НА ТАБЕЛАТА. ❤ ОВА ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ РАНЕЦ Е ДИЗАЈНИРАН ДА СЕ СТАВИ ЦЕЛИОТ МИЛЕНИЧЕ ПРЕД ВАС ДОДЕКА ДАВАЈЌИ ИМ НА ВАШИТЕ РАЦЕ СЛОБОДА ДА НАПРАВИТЕ ДРУГИ РАБОТИ.И ПАТЕНТИТЕ И ПРЕДВРЕМЕНИ КОПЧИЊА НА ДВЕТЕ СТРАНИ, СО ШТО СЕ ОБЕЗБЕДУВА ДВОЈНА ЗАШТИТА ЗА ДА СЕ СПРЕЧИ МИЛЕНИЦИ ОД СЛУЧАЈНО СКОКАЊЕ ОД РАНЕЦ.нејзините дише дизајн обезбедува подобра заштита за миленичиња е приватни делови.тоа е лесен и лесно да се носат.забелешка : ве молиме изберете вистинската големина за вашето домашно милениче пред купување.тоа им овозможува да ги спушти своите опашки удобно.

Декларирани својства

Најдобри предлози