• Ново
iModen од Нерѓосувачки Челик Кујнски Цедилка,Кујна Масло Филтер Кујна Филтер Лажица (Мал)

iModen од Нерѓосувачки Челик Кујнски Цедилка,Кујна Масло Филтер Кујна Филтер Лажица (Мал)

DEN 143.76
Залиха

Износ

Кујнски прибор за вриење и пржење,извади храна од жешко тенџере,риба кнедли од врела вода,филтер соја млеко итн.Нерѓосувачки челик филтер екран,АБС материјал се справи.Две различни димензии.Кујнски прибор за вриење и пржење,извади храна од жешко тенџере,риба кнедли од врела вода,филтер соја млеко итн Нерѓосувачки челик филтер екран,АБС материјал се справи.

Декларирани својства

Најдобри предлози